Shop Mobile More Submit  Join Login
I drew a chibi by Ka-Thea I drew a chibi by Ka-Thea
I seriously don't have any ideas for titles anymore.

I wanted to show you that Draien can smile too. (: He is usually a kind but serious person... unless you make him angry. In that case, he's very unkind. He is a choleric and if something makes him really mad, he looses control over himself and then he does things he regrets later.

Damn, what happened to my plan to stop drawing naive pictures and start drawing violent scenes to illustrate my story? I ended up drawing even more naive pictures with cute chibis!
What about drawing a picture of cute chibi *I-dont-want-to-tell-the-characters-name* beating up cute chibi *another-characters-name*? (Lol, no... that would look ridiculous. :XD:)
Add a Comment:
 
:icontarin-san:
Tarin-san Featured By Owner Jun 22, 2014  Student Traditional Artist
Ten je chutnučký. I WANT MORE CHIBIEHS! :D
Reply
:iconka-thea:
Ka-Thea Featured By Owner Jun 22, 2014  Hobbyist
Chutňučký. :D Představuju si, jak by se Draien tvářil, kdyby tě slyšel. :D (Ale to je moje chyba, že jsem ho nakreslila jako usmívajícího se chibíka.)
PS. Díky za fav. :heart:
Reply
:icontarin-san:
Tarin-san Featured By Owner Jun 22, 2014  Student Traditional Artist
Hehe to my pripomenulo tu vetu "IM NOT ADORIBLE IM THE MANLIEST MAN I CAN BE!" XD

Ak by sa tváril naštvane štuchala by som ho papekom či zahryzne. :D
Reply
:iconka-thea:
Ka-Thea Featured By Owner Jun 22, 2014  Hobbyist
Je fakt, že Draien je asi nejmužnějším mužem, jakým může se svými 155 centimetry být. :D To bohužel znamená "nic moc". xD

:D :D :D (Zkouším si představit, jak Draiena šťoucháš do tváře. xD Kdybych uměla kreslit, tak to nakreslím. XD) Já bych ho teda moc nedráždila... to není dobrý nápad. Snadno se naštve. :D Ale myslím, že kdybys mu řekla, že je chutňučký, tvářil by se spíš překvapeně než naštvaně.
(Začínám si říkat, že jsem tento obrázek neměla kreslit. Je zavádějící. Draien se ve skutečnosti tváří většinu času velmi vážně. Usmívá se pouze tehdy, když je v přítomnosti někoho, do koho je zamilovaný.)
Reply
:iconyonetee:
Yonetee Featured By Owner Jun 3, 2014  Student General Artist
Nííí. :") Ach, je těžké psát komentáře, když neznám tu postavu! Deprimující. :D Ale vypadá roztomile. :)
Reply
:iconka-thea:
Ka-Thea Featured By Owner Jun 4, 2014  Hobbyist
Vždycky se mi líbí, jak se tvé komentáře týkají postav. :) No, snad ho brzy poznáš. Nebo mně můžeš přinutit, abych ti o něm něco řekla. Připraví tě to asi o pár překvapení na začátku, ale na druhou stanu ti to pomůže pochopit, co se to tam sakra děje. (Obávám se, že bude můj příběh zpočátku trochu matoucí. :'D)
Reply
:iconyonetee:
Yonetee Featured By Owner Jun 4, 2014  Student General Artist
Protože Postavy jsou nejdůležitější! Právě píšu kostru příběhu (zase) a začala jsem od postav. Chci si dát dohromady jejich záměry a vytřídit, co je potřeba sdělit v hlavním ději a co si (budu muset) nechat pro sebe (protože jsem toho vymyslela hrozně mooooc). Za ten rok, co sjem se Příběhu věnovala tak málo, docela hezky vykristalizoval, a když jsem se k tomu teď vrátila, zjistila jsem, že to docela DÁVÁ SMYSL. XD

Aaaa... víš přece, že já lidi nutím nerada! pokud možno nikdy lidi nenutím a nepřemlouvám. XD Achjo. Ale kdybys mi o něm chtěla něco říct, tak mě to zajímá. :3
Reply
:iconka-thea:
Ka-Thea Featured By Owner Jun 5, 2014  Hobbyist
Já si bohužel taky musím nechávat některé věci o postavách pro sebe. Ne z důvodu, že by toho bylo moc, ale protože nechci, aby to lidi o nich věděli. :"D Jsou to jejich tajemství.

Já ti to snad radši řeknu, protože se bojím, abys z toho nebyla při čtení zmatená. Nebo ti řeknu aspoň o alweynech. Už jsem ti říkala o alweynech nebo wierách? Myslím si, že ne, ale já si moc nepamatuju, komu co říkám.
Reply
:iconyonetee:
Yonetee Featured By Owner Jun 5, 2014  Student General Artist
Já si nedokážu vybavit nic, co bych si s konečnou platností chtěla nechat o svých postavách pro sebe. Chci, aby lidé mým postavám porozuměli, takže bych nejradši ve výsledku sdělila všecko. Ovšem ne všecko jsem ochotná vykládat na potkání - jsou to věci, co budou odhaleny až ve výsledku. (pokud nějaký výsledek bude)

Neříkala jsi mi nic. :"D
Reply
:iconka-thea:
Ka-Thea Featured By Owner Jun 10, 2014  Hobbyist
Jak jsi daleko ve svém příběhu?

Odehrává se to v prostředí, které bych přirovnala tak... k ranému novověku. (V historii se moc nevyznám... ale jsou o kapku vyspělejší než v Kopii...) 
Jsou tam tři rasy... o kterých vím... a pravděpodobně to tak zůstane. xD Tento příběh vlastně původně vznikl jako experiment s rasami. Přišlo mi hrozně "cool" mít jednu rasu velkou a jednu malou... Co kdyby se do sebe dva příslušníci těchto dvou tak odlišných ras zamilovali? To by pak byl zajímavý pár. (K párování těchto dvou ras nakonec v příběhu vůbec nedojde. XD) Takže teď mám tři rasy: lidi (tradičně), wiery (to jsou ti velcí)... a pro tu malou rasu jméno nemám (jedno jméno pracovně používám, ale asi ho změním, protože zní blbě). Každá rasa pochází z jiného kontinentu a příběh se odehrává na kontinentě lidí, ale žije tam i malé procento jiných ras. Nissi je wiera, která žije ve městě lidí. (Nissi je samozřejmě kluk, ale slovo wiera nemá mužský tvar, tak o něm musím mluvit takhle blbě. *facepalm*) A... lidi nemají wiery vůbec rádi. xD Považují je za podřadné, takže se k nim nechovají moc dobře. (K té třetí rase mají lidé mnohem lepší vztah.) Wiery se vyznačují hlavně tím, že v dospělosti měří kolem tří metrů. Nissi je na svůj věk docela malý, má jenom 230. xD (Ale nepředstavuj si je, jako člověka, který je prostě vysoký - ani tak, že vezmeš člověka a vynásobíš všechny proporce dvěma. Je to tak nějak směsice obou. Mají sice proporčně delší ruce a nohy, ale zároveň i o trochu větší hlavu, než lidi. Až někdy nakreslím Nissiho celého, půjde to lépe pochopit. Zatím mám jen takový rychlý náčrtek, který je tak rychlý, že se ti ho stydím ukázat. X"D sta.sh/01cjgj7najsz Je to porovnání Nissiho s Draienem a Miou, což je příslušnice té třetí rasy, ale také není dospělá. Vlastně jsou všichni tři na tomhle obrázku na svou rasu malí. xD Draien je dospělý, jen je prostě malý. xD) Wiery taky mají špičaté uši specifického tvaru (stejné jako Nissi). (Důležitým znakem je, že jsou směřované hodně vzhůru, jsou úzké a moc neodstávají.) Zvláštní na wierách je jejich regenerační schopnost. Malá zranění se jim velmi rychle hojí. Je možné je zabít, když se dostatečně snažíš a víš, jak na to, ale je to těžší než zabíjení lidí. xD Každopádně exekuce u nich funguje stejně dobře.
Teď určitě přemýšlíš, kam patří Draien a Tias. Nejsou wiery (což je vidět na srovnání výšek), ale nejsou ani lidé, protože mají špičaté uši. Oni se mezi tyto tři rasy vůbec neřadí. Patří mezi nadpřirozené bytosti nazývané alweyn (nebo alweyni... pořád se nemůžu rozhodnout, jestli to mám skloňovat nebo ne.) Ale o nich ti asi povím až někdy jindy, myslím, že by toho na tebe teď bylo trochu moc. :'D
Reply
:iconyonetee:
Yonetee Featured By Owner Jun 10, 2014  Student General Artist
Daleko. Tak nějak mám skoro všecko. Když jsem se tomu teď o školním roce skoro nevěnovala, hezky to vykristalizovalo a najednou jsme zjistila, že to kupodivu docela dává smysl. :D Budu psát méně hrubou osnovu a scénář pro komiks. Na psaní románu bych se měla prozatím vykašlat, protože v mém případě to nikam nevede...
A mám nový příběh. Je to společný příběh se Skye a je prostě úžasný. :"D Je to skvělý pocit, mýt společný příběh... ale zabere to spoustu času. Zatím máme vymyšlené hlavně postavy. Ale mají jen krycí jména.

Jé, to zní zajímavě. :"D Tý jo. Měla bys jim nakreslit nějaký pořádný barevný obrázek. Raný novověk je Renesance? (Umím historii jen z pohledu umění. XD Dějepis jsme měli příliš dávno).
Těším se, až si to přečtu. :D (Haha, dovedu si představit, jak se ti líbí ta Nissiho regenerační schopnost. >8D)

Podle mě bys to skloňovat asi měla... přece jen píšeme česky. Ono je divné číst v českém textu neskloňovaná slova. (Někdy je to ale hrůza, co se slovy provede skloňování...
Reply
:iconka-thea:
Ka-Thea Featured By Owner Jun 11, 2014  Hobbyist
Aha... Já se původně ptala, kolik máš napsáno z příběhu, a teď zjišťuji, že příběh nebude. o.O No tak se budu těšit na komiks. ^^ (Mně ale přijde, že kreslení komiksu trvá déle než psaní románu... No ale pokud píšeš tak pomalu, jak tvrdíš, tak u tebe možná ne. :'D)
(Mimochodem... Tu první kapitolu jsem četla... Ale tak dlouho po tom, cos mi ji poslala, že už mi bylo trapné to nějak komentovat, protože jsem si říkala, že jsi na tom třeba mohla od té doby hodně věcí změnit a já bych komentovala něco, co už není aktuální. ^^; )

Já nevím. X"D Já to tak trochu přirovnávám k prostředí Assassin's Creed III. XD No možná ještě trochu dřív. ACIII je 18. století, to už asi není raný novověk... Já se v dějáku fakt nevyznám. Ale ve svém příběhu si představuji podobné zbraně, jako mají v ACIII (hlavně muškety).

X"DDDDD AHAHAHA! Tvoje reakce na Nissiho regenerační schopnost - priceless. A to ještě nevíš, že alweyni jsou nesmrtelní - můžu jim udělat úplně všecko. (Ale neee, nevyužívám toho tak moc, jak čekáš. XD Nedělám jim "úplně všecko".)

Já to původně nechtěla skloňovat, přišlo mi, že to zní hůř, ale nakonec jsem si začala nějak zvykat na skloňování... Asi to skloňovat budu.
Reply
(1 Reply)
:iconvalerie-v:
Valerie-V Featured By Owner Apr 26, 2014  Student General Artist
U chibíků máš super pevnou linku... A je to roztomilé :"3
Reply
:iconka-thea:
Ka-Thea Featured By Owner Apr 27, 2014  Hobbyist
Díky! :meow: :hug:
Reply
:iconakasunakage:
AkasunaKage Featured By Owner Mar 27, 2014
Yay that's very cute! :heart:
Reply
:iconka-thea:
Ka-Thea Featured By Owner Mar 28, 2014  Hobbyist
Thank you very much! :heart: (and for the fav too ^u^) 
Reply
:iconeterzweizigen:
Eterzweizigen Featured By Owner Mar 27, 2014
opravdu ž e jo je to roztomilé :)
Reply
:iconka-thea:
Ka-Thea Featured By Owner Mar 28, 2014  Hobbyist
Díky moc. ^^ :hug:
Reply
:iconeterzweizigen:
Eterzweizigen Featured By Owner Mar 28, 2014
:hug:
Reply
:iconmiutari:
Miutari Featured By Owner Mar 27, 2014  Hobbyist General Artist
:la: Draieeeen!!! :iconlaplz: AFGHJLdf vypadá tak roztomile!!! :heart: ♥_♥
Reply
:iconka-thea:
Ka-Thea Featured By Owner Mar 28, 2014  Hobbyist
Ahaha... díky. :hug: Ve skutečnosti vůbec roztomilý není, ale jako chibík je roztomilý každý. :D
Reply
:iconmiutari:
Miutari Featured By Owner Mar 29, 2014  Hobbyist General Artist
-_- nekaž mi laskavě radost z toho jak je roztomilý..:D :D
Ale prosím..pošleš mi nějaké ty reference Nissiho?? :iconawwwplz:
Reply
:iconka-thea:
Ka-Thea Featured By Owner Mar 30, 2014  Hobbyist
Já nic lepšího nemám kromě toho, co jsem ti už ukazovala. :"D Máš obličej ka-thea.deviantart.com/art/Nis… máš... jedno možné oblečení sta.sh/01cjsp42b7qr ... a jestli chceš vidět Nissiho anatomii, tak na to máš tuhle odfláknutou čmáranici :D sta.sh/01cjgj7najsz (nezapomeň, že se jedná o porovnání s Draienem, který má 155 :D, tudíž to nemůžeš brát jako porovnání s běžnou lidskou výškou)
Ale můžeš klidně nakreslit jenom obličej, jestli chceš. : D
Reply
:iconmiutari:
Miutari Featured By Owner Mar 30, 2014  Hobbyist General Artist
...:D lol, oki..Tak já to snad zkusím, no..:D krásné reference, ti povím..^^
Reply
Add a Comment:
 
×
Details

Submitted on
March 26, 2014
Image Size
19.1 KB
Resolution
483×517
Link
Thumb

Stats

Views
169
Favourites
5 (who?)
Comments
27
Downloads
0
×