Shop Mobile More Submit  Join Login
New Story Sketchdump (2) by Ka-Thea New Story Sketchdump (2) by Ka-Thea
Finally you can see... Tias's nose!

Ahem... I mean... Here you can see some of some of the characters that live in the universe of the "new story" (which still doesn't have a name). But only half of them appear in the story. The other half just goes about their business in a completely different place or time... And some of them don't do anything at all, such as the psycho down there who is currently imprisoned in a place where there is really nothing to do.

But the most important thing is Tias's nose!
Add a Comment:
 
:iconskyefreya:
SkyeFreya Featured By Owner Nov 1, 2014
Tias má vážně pěkný nos! (uaa, mám strašně ráda krásné nosy xD Podle nosů často určuju, jestli se mi daný člověk líbí nebo ne xD) 
(a držím ti palce s příběhem :3) 
Reply
:iconka-thea:
Ka-Thea Featured By Owner Nov 1, 2014  Hobbyist
Díky! : D Čekala jsem, že se ti spíš bude líbit nos toho chlápka vpravo dole druhého odspodu... (Ten se bohužel v příběhu nevyskytuje, zatím ani nemá jméno.)
Reply
:iconskyefreya:
SkyeFreya Featured By Owner Nov 2, 2014
Ten je taky fajn, ale mám pocit, že takovému nosu by pak víc slušela nějaká výraznější brada xD 
Reply
:iconka-thea:
Ka-Thea Featured By Owner Nov 3, 2014  Hobbyist
Hmm, o tom jsem nepřemýšlela... Mně se jeho brada líbí. Možná jsem ji jen špatně nakreslila. :"D
Tias má stejně víc sexy nos. :la: (a jemu se k němu hodí celý obličej)
Reply
:iconskyefreya:
SkyeFreya Featured By Owner Nov 4, 2014
Ale nee, to, že se podle mě nehodí k nosu vůbec neznamená, že je špatně nakreslená, ne každý člověk musí všem přece připadat ideální xD 
Joo, to má, ať žijí krásné nosy! (v mém příběhu zatím nikdo žádný supernos nemá xD U nás letí spíš asijštější typy nosů. (neříkám, že nejsou pěkné xD) 
Reply
:iconka-thea:
Ka-Thea Featured By Owner Nov 5, 2014  Hobbyist
Ale ono je možné, že jsem ji nakreslila jinak, než si ji představuju. Já své představy moc přesně zaznamenávat neumím. :'D Ale možná máš pravdu, že by se ten nos více hodil k větší bradě. Přišlo mi, že z jeho obličeje nějak moc vystupuje... Asi to bude tím.
Jakto, že tam nemáš žádné hezké nosy? To tam máš samé Asiaty? Ale zato máš Chrise. Pamatuju si, jak jsi dřív pořád fangirlila na jeho nos. :D (A já to teď dělám s Tiasovým nosem. X"D *facepalm* Ale když... on má tak boží tvář!)
Ale jeden z nejhezčích nosů, co jsem kdy viděla, měl můj hrdina v Dragon Age II. Tvorba postavy mi zabrala hrozně dlouho, ale vyplatilo se to! Při dialozích jsem viděla jeho tvář zblízka a vždycky jsem si říkala "Ooo, já mám tak sexy nos." :D Do konce hry mně to neomrzelo. 
Reply
:iconskyefreya:
SkyeFreya Featured By Owner Nov 6, 2014
Já mám se zaznamenáváním svých představ taky problém, hlavně asi pro to, že si všechny svoje postavy vždycky představuju jako celek a když pak mám třeba nakreslit jejich obličej, tak mi to prostě nejde. 
Nooo, v mém současném příběhu už Chris není. (tedy, je, ale jenom to jméno. Současný Chris je úplně jiná postava) A Asiaty tam nemám, jenom ti lidé v mé realitě mají v obličeji docela často nějaké prvky z asijských rysů. 
Jooo, moje postava z Tery měla taky krásný nos! (teda, ta postava celá byla krásná xD) Měla bych si za něj zase jednou zahrát. 
Reply
:iconka-thea:
Ka-Thea Featured By Owner Nov 6, 2014  Hobbyist
Já mám vždycky pocit, že vím, jak moje postavy vypadají, ale jakmile se pokusím na to soustředit, abych je mohla nakreslit, zjistím, že to vlastně nevím. :"D

Tys hrála Teru? O_O To jsem ani nevěděla. 
V Teře vůbec můžou být krásné nosy? Nepřišlo mi, že by tam možností k přetváření nosu bylo až tak moc (hmmm, ale možná jo, pamatuju si, že tam mohl být nos prohnutý na stranu. xD Ale jakou rasu jsi měla?)
Reply
(1 Reply)
:icontarin-san:
Tarin-san Featured By Owner Oct 27, 2014  Student Traditional Artist
Musím uznať že sa v kresbe zlepšuješ. Tvoje postavy sú také živé! (Som jelly). :)

Presne toto sa mi páči. Keď setting obsahuje aj postavy ktoré niesu priamo spojené s dejom ale sú tam. Už máš časti? Mala by som sa pustiť do čítania. :)
Reply
:iconka-thea:
Ka-Thea Featured By Owner Oct 27, 2014  Hobbyist
Cože, opravdu? O_O Já jsem se právě dívala na své staré obrázky a přijde mi, že kreslím furt stejně. :D Připadá mi, že je spíš o náhodě jestli se mi něco povede nebo ne... (třeba ten vpravo druhý odspoda vůbec nevypadá, jako bych ho kreslila já xD).
Mně přijde, že tvoje postavy vypadají na obrázkách živější. Moje jen... koukají :'D (protože kreslím pořád jenom hlavy).
Hej ale jak tak na to koukám, vážně působí docela živě... Toho jsem si dřív nevšimla.

Mám teprve 22 stránek ve wordu. Jsem hrozně pomalá.
Reply
:iconmiutari:
Miutari Featured By Owner Oct 27, 2014  Hobbyist General Artist
Jééé Draien vypadá tak krásně naštvaně! :wow: :heart: To je hrozně super, já vůbec neumím kreslit postavy naštvané... :ohnoes: :D A Fraia!! :la: Moc se ti povedla, vypadá přísně! :D
Reply
:iconka-thea:
Ka-Thea Featured By Owner Oct 27, 2014  Hobbyist
Naštvaný Draien je nejlepší Draien. :heart: Ale to bych asi neříkala, kdyby byl naštvaný na mně. xD Proti takovému rozzuřenému Draienovi bych nechtěla stát. (Stejně mi naštvaný Draien přijde strašně sexy. 8D--  Ale v "reále", ne na mém obrázku. XD Neumím nakreslit ten plamen v jeho očích~ )
Ale jak můžeš říct, že neumíš kreslit naštvané postavy, ten tvůj zuřivý chibi Draien je naprosto boží! :D
To už je hrozně stará Fraia, před tím, než jsme začaly designovat to oblečení... Ani jsem si nebyla jistá, jestli ji chci zveřejnit. Když jsem ji kreslila, vypadala přísně, ale teď mi připadá, že vypadá zle. :(
Reply
:iconmiutari:
Miutari Featured By Owner Oct 30, 2014  Hobbyist General Artist
Jooo! :happybounce: :D
No jo, to mě taky štvě, když nedokážu své postavy nakreslit tak,jak bych chtěla..:ohnoes:
Jenže to je čibík!!! XD To nemůžeš srovnávat!! :D Chibi výraz je tím lepší, čím je přehnanější, ale to bohužel nemůžeš říct o normálních kresbách.. TTuTT
Náhodou, mě se právě líbí to jak zlá vypadá..:"D (asi jsem masochista nebo co já vím..XD)
Reply
Add a Comment:
 
×Details

Submitted on
October 26, 2014
Image Size
511 KB
Resolution
900×1214
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
188
Favourites
2 (who?)
Comments
15
Downloads
0
×